Výstava zebričiek (KCHZ ČR)

Jaroslav Dvorský

Jaroslav Dvorský

Moderátor

#1 15. 11. 2012 17:44

Dobrý deň. Kedže sme tu všetci hlavne zebričkári, dnes sa ku mňe dostalo že tohtoročná výstava zebričiek klubu chovatelov českej republiky bol perfektná a bolo na nej či už k vydeniu tak aj ku kúpe veľa krásnych mutácii vo výbornej kondícii. Je tu niekto taký kto na nej bol? Premýšlal som nad tým že by sme mohly ako zebričkári usporiadať na túto výstavu „zájazd“. Predsa len napr. cestovné by nás stálo spolu menej, spolu sa lepšie cestuje, máme si toho čo povedať… Malo by to aj význam pre obohatenie genofondu na slovensku hlavne o jeho skvalitnenie lebo na tie „mutácie“ sa už nedá pozerať, kúpite si dákeho jedinca s vedomím že je to čistá mutácia a po hniezdení máte minimálne dve dalšie iné mutácie mláďat. Ja by som si určite dokúpil, a možno aj rozhodol pre dáku novú mutáciu…
Prosím kto by ste mali záujem, napíšte sem, a budem rád aj vaším reakciám na môj nápad.

Prajem pekný deň,
chovu zdar.

Jaroslav Dvorský

Editováno: Jaroslav Dvorský, 17. 11. 2012 21:01

Administrátor | www.australianastrild.eu
Helena Ježíková

Helena Ježíková

Správca fóra

#2 17. 11. 2012 16:42

A kdy a kde to má být? Helena

Helena
Jaroslav Dvorský

Jaroslav Dvorský

Moderátor

#3 17. 11. 2012 17:52

http://zebricky-klub.cz/

Výstava bola tento rok pred myslím pár dňami. Dostalo sa ku mňe že tam boli nádherné mutácie, a aj na predaj cca 300 ks zebričiek v perfektnej kvalite.

Administrátor | www.australianastrild.eu

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu | Toto téma sleduje 1 lidí.